Ne aramıştınız?

Vizyon - Misyon

Vizyon

Ağır taşımacılık ve ağır kaldırma alanında dünyada en bilinen 3 markadan biri olmaktır.

Misyon

Uzman, güvenilir ve yaratıcı ekibimiz ve sunduğumuz yük mühendisliği çözümlerimiz ile tüm paydaşlarımız için değer üretiriz.

Güçlü Yönler ve Değerler

İhtiyaca özel çözümler Müşterilerimizle birlikte çalışmaktan ve ağır kaldırma ile taşımacılık ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulmaktan memnuniyet duymaktayız. Her proje kendine has olduğundan, sıradanlığı asla kabul etmeyiz. Gayemiz, müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmaktır. İşimize tutkuyla bağlıyız ve bu da yenilikçi ve yaratıcı mühendislik çözümleri bulmamızı sağlamaktadır. İşimizle ilgili her konuda gösterdiğimiz maharet müşterilerimizi memnun etmekte ve bizi de rakiplerimizden ayırmaktadır.
Küresel Vizyon Vizyonumuz, bize insanlarda tutku yaratan geleceğin bir resmini verir. Bu tutku, isteklerimizi tanımlamak ve amaçlarımızın birer gerçeğe dönüştürülmesi yolunda bize rehberlik eder. Hareket Avrasya, Orta Doğu ve Afrika boyunca ve dünyanın birçok yerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerimizi ortaklarımız olarak görerek, birlikte büyümek ve işimizin sınırlarını genişletmek için çabalamaktayız.
Profesyonel Mühendislik Hizmeti Bünyemizde sunduğumuz mühendislik hizmetlerinden gurur duymaktayız. Yaratıcı mühendislerimiz, güzergâh etütleri yaparak, taşıma ve kaldırma planları hazırlayarak, ekipman dizilimi veya firmanıza özel çözümler sunarak sizi ve çalışmalarınızı destekler. Ekibimiz, derin teknik bilgisi ve günlük operasyonlarda devreye giren mesleki uzmanlıklarıyla öne çıkmaktadır.
Kalite - yaptığımız işin en iyisini yaparız Bizi diğerlerinden ayıran ve bugün bizi biz yapan, şimdiye kadar yaptığımız işlerde elde ettiğimiz en iyi sonuçlardır. İş kalitesi, güvenilirlik ve yenilikçi çözümlerimizle, her zaman müşterilerimize ilham kaynağı olmak için çabalamaktayız. Her zaman daha iyisini arar, gelişim olanaklarına kulak veririz. Ortak bir hedef için çalışırız çünkü başarılarımız ve bunların bizi diğerlerinden ayırmasından gurur duyarız.
Güvenlik ve Güvenilirlik Yüksek itibar kazanılmaz, inşa edilir. Söz konusu güvenlik olunca asla ödün vermeyiz ve her bir çalışanın evine güvenli bir şekilde dönmesini sağlarız. İnsanlarımızın, müşterilerimizin ve içinde çalıştığımız topluluğun güvenliğini en üst düzeye çıkarırken, riskleri ve maliyetleri en aza indirmeye odaklanırız. Bu da bizim güvenilir bir ortak olduğumuzu gösterir.