Ne aramıştınız?

Sektörler

Petrokimya, Petrol Ve Gaz

Artan küresel talep, dengesiz fiyatlar ve artan çevre düzenlemeleri nedeniyle, petrol ve gaz sektörü üç büyük zorlukla karşı karşıyadır: maliyetleri azalt, performansı optimize et ve çevresel ayak izini küçült. Petrokimya, Petrol ve Gaz sektörlerine özel Mühendislik ile üretilmiş ağır yük taşıma, kaldırma ve kurulum hizmetleri sunarak, Hareket, müşterilerinin projelerini sorunsuz bir şekilde yürütmesini sağlamaktadır. Önemli bileşenlerin ve ekipmanın güvenli bir şekilde elleçlenmesine yönelik çözümler sunmaktayız.

Anahtar faktör planlamadır

Her proje ve ihtiyaçları kendine özgüdür. Hareket, FEED aşamasından itibaren ağır kaldırma ve taşıma ihtiyaçlarınız için mühendislik çözümleri sunabilir. Projeye bu şekilde erken dâhil olmamız, ekipmanların çalışma süresinin kısaltılmasını ve projenin uygun maliyetli ve güvenli bir şekilde yürütülmesini sağlar.

Yeni tesislerin inşaatından tesis yenilemeye, tesis kapatmadan bakım işlerine birçok alanda uzmanlığımızla sizlere hizmet etmekteyiz. Mühendislik alanında uzmanlığımız, kendini işine adamış ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla, çok dar ve sıkışık alanlarda güvenli bir şekilde çalışarak işleri zamanında tamamlayabilmekteyiz.